CZ | EN

Detailed Legal Excellence

Detail Legal Excellence
Kariéra SALAJKA & PARTNERS

Kariéra

SALAJKA & PARTNERS se neustále zajímá o bystré, vzdělané a talentované týmové hráče. Jejich výjimečné vědomosti, zkušenosti a osobnostní vlastnosti jsou klíčem k poskytování špičkových služeb, a tím k naplnění očekávání našich klientů. K dosažení jejich spokojenosti vyžadujeme od našich partnerů, právníků a dalších kolegů, aby ve svých oborech patřili k těm nejlepším.

Pokud sdílíte stejnou filozofii a jste odhodláni přidat se k nám, prosíme o zaslání Vašeho strukturovaného životopisu v českém a anglickém jazyce na recruitment@salajkapartners.com.

30. 6. 2016

Členové týmu SALAJKA & PARTNERS jsou autory nového článku

Odborný internetový deník EPRAVO.CZ publikoval článek Mgr. Radka Salajky, LL.M. a Mgr. Lenky Zbytovské, z advokátní kanceláře SALAJKA & PARTNERS na téma: „Místo výkonu práce a pravidelné pracoviště zaměstnance“.

1. 2. 2016

SALAJKA & PARTNERS otevírá novou pobočku

Je nám potěšením Vám oznámit, že SALAJKA & PARTNERS otevírá novou pobočku ve Zlíně. Budeme se na Vás těšit na adrese Příkrá 441, PSČ 760 01 Zlín 1, Česká republika.

10. 7. 2015

Mgr. Radek Salajka, LL.M. je autorem nového článku

Odborný internetový deník EPRAVO.CZ publikoval článek Mgr. Radka Salajky, LL.M., z advokátní kanceláře SALAJKA & PARTNERS na téma: „Podmínky pro vydání povolení k nákupu zkapalněných ropných plynů uvedených do volného daňového oběhu ve světle novelizovaného zákona o spotřebních daních“.