CZ | EN

Detailed Legal Excellence

Detail Legal Excellence
Kariéra SALAJKA & PARTNERS

Kariéra

SALAJKA & PARTNERS se neustále zajímá o bystré, vzdělané a talentované týmové hráče. Jejich výjimečné vědomosti, zkušenosti a osobnostní vlastnosti jsou klíčem k poskytování špičkových služeb, a tím k naplnění očekávání našich klientů. K dosažení jejich spokojenosti vyžadujeme od našich partnerů, právníků a dalších kolegů, aby ve svých oborech patřili k těm nejlepším.

Pokud sdílíte stejnou filozofii a jste odhodláni přidat se k nám, prosíme o zaslání Vašeho strukturovaného životopisu v českém a anglickém jazyce na recruitment@salajkapartners.com.

3. 11. 2019

Slavíme pětileté výročí založení

Je nám velkou ctí Vám oznámit, že na trhu právních služeb působíme již pět let.

Děkujeme našim klientům za projevenou důvěru, která je pro nás zavazující a zároveň velkou motivací do dalších let.

SALAJKA & PARTNERS s.r.o.,
advokátní kancelář

25. 2. 2019

Obezřetnost jako nástroj obrany při obvinění z podvodu na DPH

Při obvinění podnikatele ze zapojení do podvodného řetězce, sloužícího k podvodu na DPH, dochází k nepřiznání nároku na odpočet této daně, což může mít pro podnikatele fatální následky. S ohledem na aktuální judikaturu českých a evropských soudů doporučujeme přijmout vhodná opatření, kterými podnikatel zajistí a prokáže maximální obezřetnost při každé obchodní transakci.

30. 4. 2018

Změna adresy pražské kanceláře

Dovolujeme si Vám oznámit, že od 01.05.2018 bude pražská kancelář SALAJKA & PARTNERS umístěna v nových prostorách, a to na adrese Hlubočepská 1156/38b, PSČ 152 00 Praha 5.